Menü  
 

Basek Dünyası

 
 

NEDEN BATIANADOLU OKULLARI?
ÇÜNKÜ SİZİN NE İSTEDİĞİNİZİ BİLİYORUZ.

ÖĞRENCİLER VE VELİLER OKULDAN NE İSTER?

1-OKULUN KOLAY ULAŞILABİLİR YA DA SERVİS HİZMETİ OLMASINI İSTER
BATIANADOLU OKULLARI İZMİR MANİSA AYDIN SALİHLİ VE ÖDEMİŞTE SİZE YAKIN VE SERVİSLE KOLAY ULAŞILABİLİR YERLERDEDİR.

2-ÖĞRETMENLERİN BİLGİLİ TECRÜBELİ VE GÜLERYÜZLÜ OLMASINI İSTER. BATIANADOLU OKULLARININ EĞİTİM KADROSU BİLGİLİ TECRÜBELİ VE SEVGİ DOLUDUR.

3-DERSLİK VE UYGULAMA LABORATUVARLARININ TAM DONANIMLI OLMASINI İSTER. BATIANADOLU OKULLARI TAM DONANIMLIDIR. ANADOLU VE FEN LİSELERİ İLERİ DÜZEY İNGİLİZCE VE BİLİM LABORATUVARLARI ILE VE ETÜT ÇALIŞMALARI İLE ÖĞRENCİLERİMİZİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLAMAKTADIR. BİLİM VE TEKNİK LİSELERİ UYGULAMA LABORATUVARLARI HİÇBİR OKULDA BULUNMAAYAN ZENGIN BIR ALTYAPIYA SAHİPTİR. SAĞLIK ÖĞRENCİLERİ KENDİ HASTANELERİMİZDE, HAVACILIK ÖĞRENCİLERİ DE KENDİ OKULUMUDA KURULU UÇAK HANGARLARINDA KENDİ UÇAKLARI VE GAZ TRÜBÜNLU UÇAK MOTORLARINDA STAJLARINI YAPMAKTADIRLAR.

4-BAHÇESİNDE HER TÜRDEN SPOR ALANLARININ OLMASINI İSTER. BATIANADOLU OKULLARI KARAÇAM EĞİTİM KAMPÜSÜNDE 130 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNDE TÜM SPOR FAALİYETLERİNİ YAPABILECEKLERİ SPOR ALANLARI MEVCUTTUR.

5-DERS PROGRAMI DIŞINDA ETÜTLERLE EKSİKLERİN TAMAMLANMASINI YA DA ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANMAK İSTER. BATIANADOLU OKULLARINDA ÜNİVERSİTEYE GİRMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLER İÇİN DERSHANE MANTIĞIYLA VE FARKLI EĞİTİM KADROSUYLA ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK ETÜTLERİ, MESLEĞİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYENLER İÇİN YAZ UYGULAMA EĞİTİMLERİ VERİLMEKTE VE ÇALIŞIP PARA KAZANABİLECEKLERİ İŞ BAĞLANTILARI KURULMAKTADIR.

6-YETENEKLERİN GELİŞTİRİLMESİ İÇİN PROFESYONEL DESTEK İSTER. BATIANADOLU OKULLARINDA YETENEKLERINI GELİŞTİRMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLER EĞİTİM DÖNEMİNDE VE YAZ SPOR VE Y.DIL OKULLARINDA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDEBİLMEKTEDİRLER.

7-EKONOMIK OLMASINI İSTER. BATIANADOLU OKULLARINDA BİR ÖĞRENCİNİN AYLIK EĞİTİM GİDERİ BİR ASGARİ ÜCRETTİR.HER YIL BATIANADOLU OKULLLARI O YILIN ASGARİ ÜCRETİNE UYGUN ŞEKILDE BELİRLENMEKTEDİR. BATIANADOLU OKULLARI TÜRKİYENİN EN BÜYÜK BİLİM VE TEKNIK LİSELERİDİR.HEM KALİTESİ VE HEM DE EKONOMIK EĞİTİM ÜCRETLERİ AÇISINDAN MUADİLİ YOKTUR.

8-OKULU GİTİRDİĞİNDE YA ÇALIŞMAK YA DA ÜNİVERSİTEYİ KAZANMAK İSTER. HATTA HEM ÇALIŞIP HEM OKUMAK İSTER. BATIANADOLU OKULLARI OLARAK AMACIMIZ HİÇBİR ÖĞRENCİMİZİN OKULU BİTİRDİKTEN SONRA AÇIKTA KALMAMASIDIR.ÖĞRENCİLERİMİZN AZMİ VE OKULLARIMIZIN KARARLILIĞIYLA BU AMACA ULAŞMAK İÇİN HEP BERABER CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ.BATIANADOLU OKULLARI TÜRKİYENİN GELİŞMESİ VE KALKINMASI İÇİN ÇALIŞAN YENİ NESİL EĞİTİM ORGANİZASYONUDUR.EGENİN YILDIZLARININ TÜRKİYENİN GELECEĞİNDE HAK ETTİĞİ YERİ ALACAĞINDAN KUŞKUMUZ YOKTUR. BATIANADOLU OKULLARI -BEKLENTİLERİNİZİN TAM KARŞILIĞIDIR


BATIANADOLU OKULLARI ÖĞRENCİ VE VELİLERDEN NE BEKLER?

1-DEVLETİNE MİLLETİNE VE AİLESİNE SEVGİ İLE BAĞLI OLMALARINI

2-KENDİLERİNE GÜVENMELERİNİ VE AZİMLİ OLMALARINI

3-ÖĞRETMENLERİNE SAYGILI VE ÇALIŞKAN OLMALARINI

4-YETENEKLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN ÇABALAMALARINI

5-KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN UZAK DURMALARINI VE AHLAKİ DEĞERLERE UYGUN DAVRANMALARINI

6-MEZUN OLDUKTAN SONRA TÜRKİYE’NİN KALKINMASINDA AKTİF ROL ALMALARINI BEKLER.

 

 

&